Loučení s dětmi

31. 8. jsme se v Jesličkách loučili s dětmi, které se chystaly do mateřské školy. Děti si poslední den u nás užily s KLAUNEM, který měl pro ně připravenou bublinkovou show a mnoho dalšího. Dětem přejeme spoustu nových zážitků a kamarádů.

Děkujeme velice paní Koutné, mamince Toníčka z DS Broučci  za zajištění krásného programu s klaunem.

Uzavření Jeslí Frýdek-Místek, p.o. o vánočních prázdninách

Vážení rodiče,
chtěli bychom Vás informovat, že v době vánočních prázdnin: 23.12.2022, 27.-30.12.2022 bude zařízení Jesle F-M, p. o. UZAVŘENO.

Provoz bude opět obnoven od 2.1.2023.

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jana Kocichová
ředitelka

 

Focení Vašich dětí

Vzhledem k častým dotazům Vás – rodičů, týkajících se focení Vašich dětí, jsme vše řádně zkonzultovali s našim pověřencem pro ochranu osobních údajů Mgr. et Mgr. Bc. Hanou Vitáskovou a nově tak pro Vás zajistili jejich focení bez ohledu na to, kterým směrem se dívají. Nemusíme realizovat fotografování bez jejich tvářičky apod. K takovému kroku je ale potřeba také Váš písemný souhlas, který máte možnost podepsat na daném formuláři.

Našim cílem je, abyste měli možnost sledovat a vidět Vaše děti, jejich rozzářené očka, radostné úsměvy, když je fotíme na námi pořádaných akcích a v kroužcích.

Věříme, že tuto nově zavedenou možnost uvítáte.

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY - zpětná vazba od rodičů

Milí rodiče,
rádi bychom Vás upozornili, že v každé šatně dětské skupiny je umístěna „SCHRÁNKA DŮVĚRY“.
Tuto schránku je možno použít jako zpětnou vazbu mezi námi. Do ní můžete i nadále vkládat své dotazy, připomínky, námitky apod.
Věříme, že ji plně využijete, abychom oboustranně udělali maximum pro spokojenost Vašich dětí.

Děkujeme za Vaši důvěru.
Kolektiv zaměstnanců Jesle F-M, p. o.